Banyo Temizliği

Sizi Pırıl pırıl Temiz Lavabolar  Bırakıyoruz

Müşterileriniz için hoş yıkanma ortamı yaratmak için, lavabonuzu veya banyonuzu günlük olarak temizlemek önemlidir, ancak bu, zamanla birikebilecek zararlı bakterileri ortadan kaldırmak için yeterli değildir. Isparta Akademi Temizlik olarak, uzman temizlik ekipmanımızı, sıvılarımızı ve dezenfektanımızı kullanarak kiri ve kiri temizleyerek hijyenik bir ortam sağlamak için derin tuvalet temizliği için uzman bir hizmet sunar. Kendini işine adamış personelimiz, tüm tıkanıklıkların profesyonel kimyasallarla temizlenmesini sağlayacak ve tesislerinizi orijinal çalışma düzenine döndürmek ve ömürlerini uzatmak için her şey derinlemesine temizlenecektir.

Aşağıdakileri işlemleri yapıyoruz

Onaylı temizlik ürünleri kullanıyoruz

Yüksek standartta tuvalet temizliği sağlamaya yardımcı olmak için endüstri onaylı kimyasallarla tuvalet temizliği sunuyoruz. Uzman ekibimiz sıkı programlara, katı şartnamelere göre çalışabilir ve ihtiyaçlarınıza cevap verir, böylece çalışanlarınıza ve ziyaretçilerinize temiz, hijyenik tuvaletler sağlayabilirsiniz.

Bu ürünleri de size sağlayabiliriz

El havluları, el dezenfektanı ve tuvalet kağıdı gibi tuvalet malzemeleri ile diğer çeşitli malzemeleri de tedarik etmekteyiz. '(Sıhhi Atık Kovaları Hijyenik Çanta Dağıtıcıları Otomat Makineleri  Oda Parfümleri Tuvalet Kağıdı  El Havlusu  Sabunluklar El Kurutucuları Klinik ve Tıbbi Atık ,El dezenfektanı...)

Servis Bilgileri

  • Temizlik Saatleri :1-3 Saat
  • Temizleyici Sayısı :02 Cleaner
  • İletişim :+90 501 002 82 22
  • E-mail :info@ispartatemizlik.com.tr
Şimdi Rezervasyon Yapın

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tamamen Sigortalı ve Sağlık ve Güvenlik Uyumlu Isparta Temizlik, müşterilerimizin gönül rahatlığı için tamamen sigortalı ve "Sağlık & Güvenlik" ve "İstihdam Yasası" ile uyumlu bir şirkettir.

Çevreye duyarlı olma konusundaki en önemli algılardan biri, önemli bir maliyetin söz konusu olduğudur. Isparta Akademi Temizlik Şirketi olarak buna meydan okuyoruz ve müşterilerimize “Aynı fiyata Daha İyi Temizlik” sunmak istiyoruz.

Çöpünüzün geri dönüşümünü içeren toplam temizlik çözümleri sunuyoruz. Tuvalet kağıdı, el havlusu, sabun, dispenser vb. Tüm tuvalet ihtiyaçlarınızı size sağlayabiliriz. Ayrıca Kadın Hijyen hizmetleri, oda spreyleri, el kurutma makineleri de sağlayabiliriz…

Tüm müşterilerin aynı olmadığını anlıyoruz. Bu nedenle, Akademi Temizlik, kişisel ihtiyaçlarınıza en kapsamlı şekilde uyan  temizlik paketleri sağlıyoruz.

Sizi uzun vadeli bir sözleşmeye bağlamayacağız, hizmetlerimizden hoşlanmıyorsanız istediğiniz zaman iptal edin. Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmaya kesinlikle inanıyoruz ve bu nedenle sözleşmelerimizde esneklik sunuyoruz.

Banyo temizlik hizmetimiz neleri içerir?

Isparta merkezli profesyonel banyo temizleyicilerimiz, etkili temizlik için güvenli sayılan ve düzenleyiciler tarafından onaylanan ürünleri kullanarak banyonuzu dikkatlice temizler. İçiniz rahat olsun, ekibimiz size Isparta'daki en iyi banyo temizleme hizmetini uygun fiyatlarla sunduklarından emin olmak için her zaman fazladan çaba sarf eder. Nitelikli banyo temizleyicilerimiz, banyonuzun yüksek standartlarda temizlendiğinden emin olmak için büyük özen gösterir. Banyo temizlik hizmetimizden şunları bekleyebilirsiniz: Tüm kutuları işaretleyen bir banyo temizlik hizmeti Herkes için uygun fiyatlar Kullanılan yüksek kaliteli temizlik ürünleri Farklı banyo yüzeyleri için ekstra bakım Hoş olmayan kokuları gidermek de dahil olmak üzere alanı derinlemesine temizler Banyo temizlik ekibimizin kapsadığı alanlar Uzman ekibimiz, Isparta'nın her yerinde yüksek kaliteli banyo temizleme hizmetleri sunmaktadır. Mülkünüze seyahat ediyor ve yüksek standardımızdan ödün vermeden işin hızlı bir şekilde yapılmasını hedefliyoruz. İster evinizdeki banyonun ister ticari iş alanınızın temizlenmesini isteyin, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmaya hazırdır. İster Isparta'nın ilçelerinde ister Isparta Merkez de  bulunuyor olun, mülkünüze seyahat edeceğiz ve işi yüksek bir standartta yapmak için uygun temizlik malzemelerini getireceğiz - daha azı değil.