Dershane, Yurt ve Okul Temizliği

Isparta’da Yurt, Dershane ve Okul Temizliği
Isparta Akademi Temizlik Şirketi olarak, Isparta çapındaki geniş bir temizlik kategorisine sahibiz.

Hizmetimizin bir parçası olarak, Eğitim alanları yer almaktadır.

Eğitim alanlarını temizlemek, temizliğin ve hijyenin bilhassa önem taşıdığı yerlerdir. Çocuklarımızın toplandığı ortamlar olduğu için temiz olması açısından önlerde gelen yerlerdendir.

Dolayısıyla okul temizlik işleri profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve temizlik en üst derecede sağlanmaktadır.

Özel Temizlik Programı

Düzenli Müşteri Memnuniyeti incelemeleri

Öğrenme ortamınız daha temiz ve daha sağlıklı olabilir mi? Çoğu okul ve kolej için enfeksiyon kontrol önlemlerinin en önemli öncelik haline gelmesiyle, Isparta Akademi Temizlik Şirketi tarafından sağlanan kaliteli temizlik hizmeti, denenmiş ve test edilmiş bir çözümdür. Eğitimdeki deneyimimiz, üniversiteler ve kolejlerden ilkokullara ve anaokullarına kadar tüm öğrenme sektörlerini kapsar. Çoğu okul ve kolej için enfeksiyon kontrol önlemlerinin en önemli öncelik haline gelmesiyle, Isparta’da temizlik şirketimiz tarafından sağlanan kaliteli temizlik hizmeti denenmiş ve test edilmiş bir çözümdür. Akademi Temizlik bir ticari ve ofis temizlik şirketidir, hem Özel hem de Kamu Sektörü müşterileri için profesyonel düzenli (sözleşmeli) temizlik sağlıyoruz ve eğitim sektöründe büyük bir uzmanlığa sahibiz. Akademi Temizlik Sözleşmeli Servisleri, Isparta ve çevresinde 115’ten fazla Anaokulu, Okul ve Kolej ile  yıllık sözleşmeli şekilde temizler; Akademi Temizlik eğitim kurumunuz için benzersiz bir sözleşmeli temizlik çözümü yapar. işte bu deneyim ve uzmanlıktır. Her Üniversite, Okul, Kolej ve Kreşin kendi benzersiz temizlik gereksinimlerine sahip olduğunu anlıyoruz, bu nedenle müşterilerimizle ortaklaşa çalışarak her sitenin ısmarlama ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun temizlik çözümünü sağladığımızdan emin oluyoruz. Günlük toz alma, vakumlama ve pencere ve mobilyaların temizlenmesinden halılar ve ahşap zemin bakımları için periyodik derinlemesine temizliklere kadar her şeyi sağlayabiliriz.

Beklentileri Karşılamak

Temizliğin bir meta olmadığına, olağanüstü ve kişisel bir hizmet sağlama fırsatı olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizle, müşterilerimizin tesislerinin imajını, temizliğini ve hijyenini iyileştirmede kilit rol oynayacağımız uzun vadeli bir ilişki kurmak hedefimizdir. Özel ihtiyaçlarınızı dinlemek ve anlamak ve hizmet verdiğimiz tesislerin genel durumunu sürekli olarak izlemek için müşterilerimizle ortaklık kurmak için çok çalışıyoruz. Beklentilerinizi karşılamak için şunları sağlıyoruz:

Servis Bilgileri

  • Temizlik Saatleri :1-3 Saat
  • Temizleyici Sayısı :02 Cleaner
  • İletişim :+90 501 002 82 22
  • E-mail :info@ispartatemizlik.com.tr
Şimdi Rezervasyon Yapın

Öğrencileri ve personeli korumak

Güvenliği çok ciddiye alıyoruz. Tüm personelimiz, binaların, personelin ve öğrencilerin güvenliğini korumaya yardımcı olmak için sektördeki en katı personel inceleme prosedürlerini üstlenir. Üniformalı personel ve zaman ve katılım izleme ile, sitenizde kimin ve ne zaman olduğunu bilirsiniz.

Eğitim sisteminin her seviyesinde deneyim
Akademi Temizlik, kreşler, ilkokullar, liseler, kolejler ve üniversitelerden bağımsız okullara kadar her tür eğitim kurumunu temizler.

Hijyeni iyileştirin ve hastalığı azaltın
Okul temizleyicilerimiz enfeksiyon kontrolünde uzmandır. Tecrübe ve eğitim yoluyla, okullardaki hijyen seviyelerini iyileştirebilir, hastalıkları ve devamsızlığı azaltabiliriz.

Ağrısız sözleşme yönetimi
Hizmet seviyelerine ulaşılmasını ve sürdürülmesini sağlamak için endüstri normuna kıyasla daha yüksek bir Yönetici ve Süpervizör oranı istihdam ediyoruz. Bu, Akademi Temizlik Sözleşme Hizmetlerinin sunduğu sözleşme yönetimi düzeyinin benzersiz olduğu ve sürekli olarak mükemmel hizmet sağladığı anlamına gelir.

Temizlik gereksinimlerinize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için ofisimize gelin veya iletişime geçin  +90 532 133 48 80'i arayın.

 Yerel bir İşletme Sahibi de dahil olmak üzere Akademi Temizlik  şirketlerinden biriyle her zaman şahsen konuşabileceksiniz.

Akademi Temizlik müşteriler için kalite denetim programları oluşturur.

Güvenlik konusunda endişeli misiniz? Akademi Temizlik sizi rahat ettirecek.

Doğru izlenimi yaratmak bizim için çok önemlidir, bu nedenle tüm personelimiz akıllı, profesyonel görünümlü Akademi Temizlik üniformaları giyer.