Mutfak Temizliği

Isparta’da Ticari mutfak temizlik hizmetlerinde uzmanız. Büyük restoran zincirlerinin yanı sıra daha küçük yerel lokantalar, restoranlar, barlar, okullar, bakım evleri, oteller ve ülke çapında diğer ticari yemek hazırlama alanları için uzman mutfak ve kanal temizleme hizmeti sağlayabiliriz.

Ek olarak, uzman ekibimiz hastaneler, huzurevleri, okullar ve akademiler genelinde mutfak temizliği sağlayabilir ve tamamlanan tüm mutfak temizlikleri için hijyen sertifikaları verebilir.

Uzman mutfak temizlik ekiplerimiz, açılır yemek tezgahlarından hızlı yemek satış noktalarına, bağımsız restoranlara, cadde markalarına, otellere, hastanelere, bakım evlerine, okullara ve üniversitelere kadar her türlü yemek servisi ortamında çalıştı.

Yıllar geçtikçe hizmet etmekten en gurur duyduğumuz yüksek profilli müşterilerimiz için ticari mutfak temizliği ve ekstraksiyon temizliği yapmak üzere sözleşmeliyiz. Her seferinde en iyi sonuçları elde ederek, güvenilir ve dürüst bir hizmetle paranızın karşılığını verdiğimiz için müşteriyi elde tutma oranımız yüksektir.

Yüksek Standartlı Temizlik

Mesai saatleri dışında mutfak temizliği sağlıyoruz

Ticari mutfak temizliğinde yüksek standartlar Ticari gıda sektöründe çalışmak, Sağlık ve Güvenlik Yasası ve Gıda Hijyeni Yasası kapsamındaki katı hijyen standartlarına uyulmasını gerektirir. Ulusal Kanal Temizleyicileri Birliği’nin (NAAD) üyesiyiz ve ekstraksiyon sistemlerini TR19 standartlarına göre temizliyoruz. Mutfaklarınızın tertemiz kalmasını sağlıyor ve mutfağınızın daha uzun süre temiz kalması için profesyonel kanal açma ve emiş sistemi temizliği sağlıyoruz.

Tam bir ticari mutfak derin temizlik hizmeti sunuyoruz

Isparta'da yapısal derinlemesine temizlik (tavanlar, duvarlar, zeminler) Ekipman derinlemesine temizlik (ocaklar, fritözler, bain maries, ızgaralar, ızgaralar, buzdolapları, dondurucular ve daha fazlası) Tezgah ve depolama derinlemesine temizlik (tezgahlar, arabalar, raflar) Emiş temizliği (kanopiler, filtreler, kanallar, aspiratör fanları)

Servis Bilgileri

  • Temizlik Saatleri :1-3 Saat
  • Temizleyici Sayısı :02 Cleaner
  • İletişim :+90 501 002 82 22
  • E-mail :info@ispartatemizlik.com.tr
Şimdi Rezervasyon Yapın

Isparta'da ticari mutfak temizlik hizmetleri için neden bizi seçmelisiniz?

Mutfağınızda kapsamlı bir temizlik işine ihtiyacınız varsa, bu temel hizmet için bize güvenin: ISO 9001 kalite güvence sertifikamız,% 100 müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızın bir işaretidir. ISO 14001 akreditasyonumuz, temizliğe yönelik çevre dostu yaklaşımımızı gösterir. Yerel ekiplerin konuşlandırılmasıyla ülke çapında kapsama alanı sağlıyoruz. Taşeronlarımız, ulusal olarak akredite edilmiş kalite yönetimi, çevre, sağlık ve güvenlik mevzuatı tarafından belirlenen yüksek standartları karşılayacak şekilde çalışır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya ücretsiz bir fiyat teklifi istemek için bizi +90 532 133 48 80 numaralı telefondan arayın veya info@ispartatemizlik.com.tr

  adresinden bize e-posta gönderin.

Ocak, fritözler ve diğer belirtilen ekipmanlar Zeminlerin ve Duvarların yağdan arındırılması Tüm Metal Yüzeylerin Temizlenmesi Tavanlar Işıklar

Tüm dolaplar varsa içeride ve dışarıda Tüm süpürgelikler, kapılar ve çerçeveler Tüm tezgahlar temizlenir ve parlatılır. Zeminler vakumlanır ve pas paslanır. Fırın içi ve dışı temizlenir Tüm cihazlar silinir. Pencereler temizlenirse içeride Buzdolabı ve dondurucu (önceden çözülmüş) içi ve dışı temizlenir.Mikrodalganın içi silinir ve dezenfekte edilir.

Temizlemeye Gelince: Sadece yüzeyi çizmiyoruz Isparta Akademi Temizlik olarak, ister bir konutta ister restoran, kafe veya otel gibi ticari bir alanda olsun, mutfakların sürekli olarak yüksek düzeyde temizlik ve hijyenle korunmasının öneminin farkındayız. Ticari mutfaklar, bölgenin hijyeniyle ilgili belirli hükümet düzenlemelerine uymalıdır (örneğin, Gıda Hijyeni Yönetmelikleri Yasası 2006). Ticari bir mutfağa sahipseniz veya işletiyorsanız, yasal olarak mevcut tüm yasalara uymanız gerekir. Mutfağınızı lekesiz bir durumda tutmak ve kontamine yiyeceklere, hastalıklara, zararlılara vb. Yol açabilecek zararlı kir ve bakterilerden uzak tutmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Daha az erişilebilen ve unutulabilecek veya görmezden gelinebilecek alanları derinlemesine temizleyeceğiz. Profesyonel eğitimli uzman ekibimiz mutfağınızı lekesiz bırakacak ve son teknoloji ekipmanlarımız ve özel olarak formüle edilmiş kimyasallarımız bakterileri yok edecek, inatçı yemek kalıntılarını ve lekeleri yok edecek ve mutfağınızı gösterişli ve açık bırakacak!

Aynı yüksek hijyen standartlarını mutfağınızda günlük olarak sürdürmek için gerekli olan gerekli ekipman ve malzemeleri de sağlayabiliriz. Geniş ve yoğun alanlar için, mutfak temizliğinizin her zaman en yüksek standartlarda olduğundan emin olmak için düzenli olarak planlanmış bakım ziyaretleri sunuyoruz. Evinizin veya iş yerinizin aksamasını asgari düzeyde tutmak için temizlik çalışmalarımızın verimli bir şekilde ve size kolaylık sağlayacak şekilde tamamlanmasını sağlayacağız.Isparta Akademi Temizlik Şirketi personeli esnek saatlerde, tarihler ve zamanlama sınırlamaları dahilinde çalışabilir. Müşterilerimizin meşgul olduğunu ve hızlı ve profesyonel bir ilgi gerektirdiğini anlıyoruz.