Ofis Temizliği

Isparta’da  profesyonel ofis temizliği hizmeti

Bir ofisi temizlemek belirli bir incelik ve deneyim gerektirir. Temizlik ekibi, çalışanları rahatsız etmeden programlara göre çalışmayı ve tesis içinde ve dışında olmayı bilmelidir.

Bir temizlik ekibinin yürüttüğü görevler ofisten ofise değişir. Hızlı Temizlik sizi memnun etmeyi amaçlamaktadır, bu nedenle dileğiniz bizim için emirdir. Isparta’da uzmanlardan oluşan ekibimiz, tüm masaları, sandalyeleri ve masaları tozunu almak ve silmek, halıları ve sert zeminleri temizlemek ve dezenfekte etmek, kapı ve pencereleri temizlemek ve atık kaplarını boşaltmak ve çöpleri toplamak için eğitilmiştir. Buna ek olarak, merdivenler, asansörler ve yürüyen merdivenler dahil mutfak / dinlenme odaları ve tuvaletleri de temizliyoruz. En fazla trafiği gördüklerinden giriş yollarınızı ve geçitlerinizi düzenli olarak temizlemenizi öneririz. Fiyatlarımız ekonomiktir ve en düşük bütçelere bile uygundur.

Bizi deneyin, hayal kırıklığına uğramayacağınızı garanti ederiz. Dost müşteri temsilcilerinden oluşan ekibimiz, fiyat teklifi almanızda size yardımcı olacaktır.+90 532 133 48 80 numaralı telefondan bizi arayın ve size en iyi nasıl hizmet edebileceğimizi görün.

Profesyonel personel

Malzeme & ekipman dahil

Ofis Temizliği Isparta Akademiz Temizlik Şirketi ofis Isparta’yı uygun fiyatlarla temizliyor. Temiz bir ofis sürdürmenin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Çalışma ortamınızın üretkenliğini artırır, bakım maliyetlerini düşürür ve müşteri hizmetlerini geliştirir. Ofis hizmetlerimizde kesinlikle çöpleri atmaktan ve yerleri paspaslamaktan daha fazlası var. Londra ofis temizleme hizmetlerimiz, size personelinizi rahatlatacak ve onları hızlı bir şekilde çalışma ortamının entegre bir parçası haline getirecek bir işçi ekibi sunabilir. Üniformalı ve donanımlılar, işletmenizin üst düzey doğasını yansıtacaktır. Günlük ofis temizliği için düzenli olarak devam eden bir sözleşme veya bir defaya mahsus derin temizlik, halılar, pencereler ve sert zeminler, profesyonel ofis temizleyicilerimiz size yardımcı olmaya hazırdır. Ofis temizliği gereksinimlerinizi görüşmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Neden Isparta Akademi Temizlik?

En kaliteli ofis temizliği deneyimi sağlamaya kendimizi adadık. Ofis temizleyicilerimiz, pencerelerin dış ve iç kısımlarının üstesinden gelmek, dosyaları raflardan çıkarmak, ulaşılması zor yerlerde toz almak, halı temizliği, bilgisayar monitörleri ve klavyeler ve çok daha fazlasını yapmak için özel olarak eğitilmiştir. Ofis halı temizleme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın...

Servis Bilgileri

  • Temizlik Saatleri :1-3 Saat
  • Temizleyici Sayısı :02 Temizleyici
  • İletişim :+90 501 002 82 22
  • E-mail :info@ispartatemizlik.com.tr
Şimdi Rezervasyon Yapın

Akademi Temizlik Çevre Dostu

Profesyonel Ofis Temizliği ile kullandığımız çevre Dostu  ürünler her zaman çevre açısından güvenli ve "yeşil" olup, zararlı çevresel ayak izlerini en aza indirir ve hem sizin hem de müşterileriniz için temiz ve sağlıklı bir ortam sağlar.

Tehlikeli ürünlerin kullanımından kaçınmak için sadece en ileri teknolojiyi kullanıyoruz. Paspaslardaki mikro fiber teknolojisi, toksik bileşikler kullanma talebini de ortadan kaldırabilir ve sıklıkla minimum su gerektirir. Bu, zeminler için idealdir ve genellikle düşük kaliteli ofis temizlik hizmetlerine eşlik eden karakteristik kokuları önler. Araştırmalar, bu teknik kullanılarak geleneksel ofis temizlik ürünlerinin kullanımına göre daha fazla kir ve bakterinin ortadan kaldırılabileceğini göstermiştir.

Sağlıklı ve sessiz bir ofis ortamı sağlamaya adadığımız diğer yollar arasında kablosuz elektrikli süpürgelerin veya gürültü kullanımını en aza indiren diğer aletlerin kullanılması yer alır. Bu ekipmanın bir kısmı, temizleyicilerin kolayca gözden kaçabilecek erişilemeyen yerlere ulaşmasını sağlamak için de kullanışlıdır.

Ayrıca, ticari faaliyetlerinin çevresel etkilerini en aza indirmek için toplumsal, kurumsal ve yasal baskı altında olan tüm işletmeler için önemli bir endişe haline gelen geri dönüşüme de büyük değer veriyoruz.

Profesyonel ofis temizliği konusunda Akademi Temizlik Şirketi hizmetlerimizi seçerek, ofisinizin ürettiği fonksiyonel atık miktarını çok etkili bir şekilde ortadan kaldıracak ve en son geri dönüşüm protokollerini takip edeceksiniz.

Tüm Ofis Temizlik İhtiyaçlarınız İçin Akademi'yi Seçin
İşimizi en üst düzeyde profesyonellikle yürüten, en hızlı ve en verimli ofis temizlik hizmetlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz. İyileştirilmiş personel iletişimi, herhangi bir ofis ortamının önemli bir bileşeni olarak kabul edilir ve temizlikçilerimiz, personelinizin geri kalanıyla sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde eğitilir.

Bakım Genel Temizlik
Devam eden, haftalık, iki haftalık veya aylık hizmetleriniz için bakım temizlikleriniz şunları içerir:

Tavan vantilatörleri ve aydınlatma armatürleri (tozlanmış)
Örümcek ağları kaldırıldı
Panjurlar, pencere pervazları ve kilit çıkıntıları (tozlanmış)
Pervazlar ve ahşap işleri (tozlanmış)
Süpürgelikler (tozlanmış)
Lambalar ve abajurlar (tozlanmış)
Resimler ve biblolar (tozlanmış)
Mobilya (tozlanmış ve cilalanmış)
Buzdolabının üstü (tozlanmış)
Temizlenmiş cihazların dışı
Soba üstü ve damlama tavaları temizlendi
Tezgah üstü ve backsplashes (yıkanmış)
Tüm lavabolar (temizlenmiş / dezenfekte edilmiş)
Aynalar (Windexed)
Küvet / duş ve fayanslar (fırçalanmış)
Tüm banyo tezgahları ve armatürleri (sterilize edilmiş)
Çöp kovaları (boşaltılmış / yıkanmış / yeniden doldurulmuş)
Yataklar yapıldı, 1 takım çarşaf değiştirildi
Merdivenler (vakumlu, odun tozlu)
Zeminler (vakumlu ve / veya moplu)
Yukarıda açıklanan alanların temizliğini kolaylaştırmak için evin düzenli olacağı ve bir şekilde toplanacağı varsayılmaktadır.

 Eklenti Hizmeti

Artık her ev temizliğine dahil veya bağımsız bir hizmet olarak mevcut: Akademi Temizlik Servisi  olarak burada evinizdeki yüksek temas alanlarını sterilize edeceğiz: Kapı zili düğmesi Işık anahtarı plakaları Kapı kolları Dolap ve çekmece kulpları Tuvalet sifonu kolları Alarm paneli Termostat düğmeleri TV Uzaktan kumandaları Garaj kapısı düğmesi Telefon alıcısı (sabit hatlar) Merdiven korkulukları Buzdolabı kolları Mikrodalga kolları Duş kapı kolları Musluklar / kulplar Çöp kutusu kapakları Soba, fırın kolları, kulplar