Zemin Temizliği

Zemin Temizleme 

Bakımlı sert zeminler şık ve zarif görünür. Çok dayanıklıdırlar, bu yüzden evlerde, mağazalarda ve ofis binalarında yaygındır. İster ahşap, vinil, karo veya taş zeminler olsun, bozulmamış görünümlerini olabildiğince uzun süre korumak için hepsinin düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Isparta’daki zemin temizleme hizmetlerimiz, konut ve ticari tesisler için bir defaya mahsus veya düzenli olarak mevcuttur. Zeminlerinize yeni bir soluk katmak için yetenekli ve profesyonel zemin temizleyicilerimizi ayırtın ve her seferinde mükemmel görünümlü sert zeminler garanti altına alın! Tecrübeli zemin temizleyicilerimiz sektörde uzun yıllara sahiptir ve profesyonel ahşap zemin temizliği dahil çok çeşitli işleri üstlenebilir. İhtiyaçlarınız ne kadar ısmarlama olursa olsun, ideal bir çözüm sunabiliriz.

Sunduğumuz zemin temizleme hizmetlerinden bazıları:

 

Sert Zemin Parlatma ve Cilalama

Ticari Zeminler

Mermer, parke, karo, vinil, yükseltilmiş döşeme ve daha fazlası…

Sert zemin temizleme ürünlerimiz güvenli, toksik değildir ve zeminleriniz için naziktir.

Servis Bilgileri

  • Temizlik Saatleri :1-3 Saat
  • İletişim :+90 501 002 82 22
  • E-mail :info@ispartatemizlik.com.tr
Şimdi Rezervasyon Yapın

Sert Zemin Temizleme Yöntemleri

Yöntemlerimiz kusurları giderecek ve parke, fayans, mermer, vinil veya muşamba gibi zeminlerinize parlak görünümü geri getirecektir. Tüm zeminler önce kuru paspaslanacak veya ıslak temizlenecektir. Parlatma - Sert zeminleri düşük hızlı bir döner makineyle parlatıyoruz. Alan cilalandıktan sonra, geride kir kalmadığından emin olmak için toz paspaslama ile bitiriyoruz. Parlatma - Çok kirli zeminler için, daha yüksek hızlı bir döner makine kullanılarak parlatma gerekebilir. Bu işlem, çizik sert zeminlerin cilalanması için mükemmeldir. Mülkünüzün sert zeminleri için hangi tekniğin en uygun olduğunu bize sormakta tereddüt etmeyin!  Sert zeminleriniz yoksa uzman halı temizleme hizmetlerimiz ile halılarınızın bakımını yapabiliriz.

 

Zemin süpürgesi, zemin parlatıcı, elektrikli süpürge ve diğer çeşitli temizlik ekipmanları. CE ve ETL sertifikası ile ekipmanlarımız çok güvenlidir.

 Tam sigortalı. Üniformalı temizleyiciler. Referansları kontrol edildi.