Mutfak Temizliği

Son yıllarda gıda hijyeni ve güvenlik düzenlemelerindeki artış, kapsamlı bir mutfak temizliği sağlamak için iyi bir ticari temizlik şirketine duyulan ihtiyacı güçlendirmiştir. Yiyecek hazırlama ve işlemeyle ilgili tüm işletmeler, deneyimli ticari mutfak temizlik hizmetlerinden yararlanabilir. Personeliniz mutfağına ne kadar iyi bakarsa baksın, er ya da geç temizlik gerekli olacaktır. Ticari mutfak temizlik ekibimiz, oteller, bakım evleri ve endüstriyel mutfaklara hizmet veren diğer tüm tesisler için samimi ve profesyonel, tamamen sigortalı bir hizmet sunmaktadır. Ekibimiz, kanopilerden aspiratörlere ve filtrelere kadar her şeyi orijinal durumuna geri döndürebilir. Fırınlar, derin yağlı fritözler, fayanslar, zeminler ve ızgaralar buharlı temizlenebilir, mutfağınızda mikropsuz, taze kokulu ve en önemlisi sağlık ve güvenlik kurallarına uygun olarak yapılabilir.  Isparta’da Akademi Temizlik Şirketi bunların Hepsini işinizde herhangi bir kesinti olmadan sağlayabilir.

Şehir içi temizlik hizmetleri

Bulunduğunuz bölgede en iyi ev temizleme hizmetini arıyorsanız, bizden başkasına bakmayın. Isparta Akademi Temizlik Şirketi en üst düzeyde temizlik sağlayan tek temizlik kuruluşlarından biridir. 

Bir temizlik danışmanımız ile görüşün

Uzmanınız veya genel temizlik konusunda tavsiyeye ihtiyacınız varsa, bizi aramaktan veya e-posta göndermekten çekinmeyin.

MUTFAK TEMİZLİĞİNDE NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

%100 müşteri memnuniyetine sahibiz. Ölçek ekonomilerimiz aracılığıyla maliyet etkinliği. Temizliğe çevre dostu bir yaklaşımımız var. En iyi uygulamaları ve erişim seviyesi teknolojisini kullanan kurum içi Sağlık ve Güvenlik Yönetim Sistemine sahibiz. Tek tek parçaların ve ekipmanların temizliğinden eksiksiz bir  derinlemesine mutfak temizliğine kadar gereksinimlerinize göre tasarlanmış kaliteli bir mutfak temizlik hizmeti sunuyoruz.

  • İletişim :+90 532 133 48 80
  • E-mail :info@ispartatemizlik.com.tr
Şimdi Rezervasyon Yapın

Hakkımızda...

Isparta il  faaliyet gösteren lider bir temizlik şirketidir. Evsel, ticari ve endüstriyel temizlik hizmetleri veriyoruz. Isparta ve ilçelerinde her işletme ve mülk için en etkili ve verimli temizlik hizmetini sağlamak için çabalamaya devam ediyoruz. 

Telefonu açın veya bir arama talep edin ve sorunuza yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak olan dost canlısı ekibimizin bir üyesiyle konuşun. 

Mülkünüzü temizlememize ihtiyaç duyduğunuzda tarih ve saatinizi belirtmeniz yeterlidir.

Rezervasyonunuzu başlatmak için destek ve satış ekibimizin bir üyesiyle telefonla güvenli bir şekilde rezervasyon yapabilir ve ödeme ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Temizlikçilerimizin kapınıza gelmesini bekleyin! Her temizlikten sonra imzalı bir memnuniyet formu istiyoruz.