İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaatçılar Gittikten Sonra Ev tadilatı ve dekorasyonu her zaman çok fazla toz ve kire neden olur. Isparta’da Akademi Temizlik Şirketi, yalnızca inşaat sonrası temizlik konusunda uzmanlaşan inşaat sonrası temizlik personelinden oluşan bir ekibimiz var. Evinizi tam istediğiniz gibi güzel ve düzenli bir şekilde size teslim edeceğiz. Birkaç saat içinde mülkünüz tertemiz ve ışıltılı olacak.

Borem ipsums dolor sit amet consectetur adipiscing elit integer lacorem ipsum ars amet consectetur adipiscing. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo invery.

” Güzelliğin Toz içinde saklanmasına izin vermeyin!

”Yeni bir temizlik perspektifi. Nefret ettiğiniz işleri seviyoruz.”

Isparta Akademi Temizlik Şirketi

Kiracılık Sonu Temizliği:

Isparta’dan taşınıyorsanız veya kiralanmış bir evdeyseniz veya evinizi satıyorsanız, kiracılık sonu temizliği tam size göre. Isparta’da Temizlik şirketimiz, mülkünüzü yukarıdan aşağıya temizlemek için tam donanımlı bir temizlik ekibi ayarlayacaktır.

Previous article

Next article

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir