Hakkımızda 2

Isparta'da profesyonel ekipleri ile temizlik konusunda %100 memnuniyet garantisi veriyoruz

Isparta'da apartman, ev, büro temizliği hususunda tertemiz, hijyenik bir çalışma istiyorsanız adresiniz Isparta'nın  Temizlik Ağı - Akademi Temizlik Şirketini arayın...işte telefon numaramız... Tıkla ara +90 532 133 48 80

En güncel teknoloji ve ekipman

Mevcut en güncel teknoloji ve ekipmanı kullandığımızdan emin olmak için yöntemlerimizi ve prosedürlerimizi sürekli olarak gözden geçiriyoruz. Pencere temizliği potansiyel olarak tehlikeli olabilir, ancak profesyonel pencere temizleyicileri olarak mevcut tüm sağlık ve güvenlik mevzuatına tamamen uygun olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Müşterilerimize ayrıca dış bina ve cephe temizlik hizmeti sunuyoruz. Felsefemiz: İnsanlar temel varlığımızdır - Bu inanç şirket genelinde işe alma, eğitim, ödüllendirme ve iletişim şeklimize yansıyacaktır. Günlük temizlik sorunlarına çözüm üretmek için çalışıyoruz. Halkın, müşterilerimizin ve personelimizin Sağlığı ve Güvenliği iş uygulamalarımızın en önde gelenidir.

Misyonumuz

Bireysel saha gereksinimlerinizi karşılamak için pratik ve uygun maliyetli bir  temizleme programı tasarlayabiliriz, ardından tutarlı, kaliteli bir hizmeti verimli ve her şeyden önce güvenli bir şekilde sunacağız.  Misyonumuz, Isparta'da sürekli yüksek kalitede, son derece profesyonel ve uygun maliyetli bir temizleme hizmeti sunmaktır.

Verimli Temizlik Hizmeti

Ticari temizleme işinde 20 yılı aşan verimli Temizlik Hizmetlerinde, Şirketin 2000 yılındaki oluşumuna kadar uzanan temizleme mirasımızla gurur duyuyoruz. En güvenli ve en yüksek hizmeti elde etmemize yardımcı olan zorlu görevleri günlük olarak ele aldığımız için yıllara dayanan deneyimimiz sürekli olarak iyi bir şekilde kullanılmaktadır.

Dış bina ve cephe temizlik hizmeti

Isparta'da müşterilerimize ayrıca dış bina ve cephe temizlik hizmeti sunuyoruz.

Isparta'daEn İyi
Temizlik
Akademi Temizlik

Mükemmel bir dokunuş. Kaliteli temizlik geleneği. Tüm yüzeyler her zaman temiz. Temiz Ev. Profesyonel servis. Uygun fiyat.
Stres yapmayın. Ortalığı biz hallederiz.