Isparta’daki yaptığımız ortak temizlik kategorilerimiz

Isparta‘da sunduğumuz bir dizi farklı temizlik hizmeti vardır, bunlar aşağıdaki listeyi içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir). Bu özel temizlikler hakkında daha fazla bilgi için bağlantıları takip edin veya bugün bizimle iletişime geçin, +90 532 133 48 80 sizinle daha ayrıntılı olarak konuşacağız:

Ev içi temizlik – Bu, evlerin, bungalovların ve dairelerin temizliğini kapsar. Tamamen sigortalı temizlikçilerimiz bunları tek seferlik işler olarak veya devam eden haftalık veya aylık düzenli temizlik planının bir parçası olarak gerçekleştirir. İhtiyaçlarınıza uygun bir temizleyici seçebilir, işi size uygun zamanlarda gerçekleştirebiliriz. Ekiplerimiz ayrıca tüm ürün ve ekipmanları getirebilmektedir. Ev temizliği hakkında daha fazla bilgi için kişisel sayfamızı ziyaret edin, bizi arayın veya bir mesaj bırakın.+90 532 133 48 80

Mağaza temizliği – Dükkanların günlük temizliği, mülkünüzün ve mülkünüzün müşterilere çekici görünmesini sağlamak için önemlidir; rekabetin çok yüksek olduğu perakende dünyasında sizi rekabette bir adım önde tutar.

” Stres yapmayın! Ortalığı biz hallederiz….! Yeni nesil temizlik bizde…”

Akademi Temizlik Şirketi

Restoranlar, barlar ve kulüpler – Bu sektörde halkın olumlu algısını korumak çok önemlidir – artı sağlık ve güvenlik gereksinimleri her zaman standart olarak karşılanmalıdır. Tamamen eğitimli ve tamamen tecrübeli temizlikçilerimiz bunların ne olduğu ve tesisinizin harika görünmesini nasıl sağlayacağınız konusunda çok bilgilidir. Temizleyicilerimiz, çeşitli müşteriler için her gün en yüksek kalitede sonuçlar sunmak için günün her saati (işinize ve mülk ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özel zamanlarda) çalışır.

Ev temizliği – Müstakil, yarı müstakil, teraslı, daire, stüdyo, bungalovlar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm şekil ve büyüklükteki evler için ev temizliği yapıyoruz. Bahar temizliğinden derin temizliğe kadar her şey. Ev temizlik hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçin.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir