Ev Temizliği

Dürüst, güvenli, tamamen incelenmiş ve son derece deneyimli temizlikçiler arıyorsanız. Doğru yerdesiniz...! Isparta Akademi Temizlik Şirketi

  • KategoriEv Temizliği, Home, Office
  • Websiteispartatemizlik.com.t
  • Değerlendirme

Burası Akademi Temizlik Şirketi: Biz çok temizleriz...

Burası Isparta'da temizlik ile ilgili tüm sorularınızı sorabileceğiniz, profesyonel temizlik hizmeti alabileceğiniz  ve iletişim halinde olabileceğiniz yerdir.

Haftalık veya iki haftada bir düzenli temizlik ve bir kereye mahsus, kiracılık sonu veya Bahar temizliği hizmeti sunuyoruz. Ayrıca tüm ekipman ve temizlik malzemelerini de sağlıyoruz!

Amacımız Evi Temiz Tutmak - Amacınız Yardımcı Olacak!

Sadece en kaliteli temizlik personeli ile çalışıyoruz...Isparta  ve çevresinde oldukça güvenilir ve kapsamlı bir fırın temizliği, ticari temizlik, halı temizleme, ev içi temizlik hizmeti gibi daha bir çok kategoride hizmet sunuyoruz. Hem de çok rekabetçi fiyatlarla...

Perde Temizliği:

Isparta’da Perde Temizliği Akademi Temizlikte

Şirketimiz Profesyonel perde temizliği sunmaktadır. Tıpkı halılar gibi perdeleriniz de hava filtresi görevi görür. Havadaki tozu ve kokuları yakalar ve tutarlar. Bunu kendiniz için basit bir koklama testi ile test edin. Perde kumaşı burnunuza yakın bir yere koyun ve koklayın. Taze ve temiz mi yoksa bayat ve kirli mi olduklarını yakında anlayacaksınız. En İyi Temizlik Ekibimiz, duvarlarınıza asılan perdeleri yerinde temizler. Özel ekipmanlarımız ile perdelerinizi indirmenize gerek yoktur. Tüm kenarları temizliyoruz ve perdelerinizin harika görüneceğine, kokacağına ve hissedeceğine söz veriyoruz. Perde temizliğini halı temizleme, döşeme temizliği ile birleştirebilir veya hatta Isparta’da ev temizlik hizmetine ek bir hizmet olarak ekleyebilirsiniz.

Mobilyalarımızı her gün kullanıyoruz ve kirlenmekten muaf değiller. Bu olduğunda, kumaşın kalitesini korumak için profesyonel bir bakıma ihtiyaç vardır. Döşeme farklı liflerden yapılmıştır ve kullanılan temizlik ürünleri halı çözümlerinizle aynı değildir. Her kumaşı inceleyip temizlemek için mevcut en iyi çözümü kullanacağız. Isparta Akademi Temizlik tarafından kapsamlı bir yatak temizleme hizmeti de verilmektedir. Ekipmanımız toz akarlarını ve kiri etkili bir şekilde temizleyebilir ve yatağı sterilize ederek evinizi daha taze ve sağlıklı hale getirebilir. Özel kimyasallar ve ekipman kullanarak, tozla ilgili hastalıkları olan alerjisi olan kişilere büyük ölçüde yardımcı olabiliriz. Döşemeli mobilyalar iyi bilinen alerjen, toz ve kir parçacıkları rezervuarlarıdır. Bu kumaşların düzenli profesyonel temizliği, daha güvenli, daha temiz ve daha sağlıklı bir iç mekan yaşam ortamı yaşamanızı sağlayacaktır.

”Temiz bir başlangıç ​​her zaman harika bir başlangıçtır”