Genel Temizlik

Isparta'da En iyi ev temizlik hizmetini istiyorsanız, Akademi Temizlik'den başkasına bakmayın

  • KategoriGenel Temizlik, Home, Office
  • Websiteispartatemizlik.com.t
  • Değerlendirme

HEDEFİMİZ GÜVEN İNŞA ETMEK VE EN İYİ SONUÇLARI SUNMAK

Profesyonel bir hizmet sürdürmenin, motive edilmiş ve uyumlu personel çalıştırmanın ve her seferinde mükemmel bir temizlik sunmak için kaliteli ürünler kullanmanın önemini kabul eden müşteri odaklı özel bir şirketiz.

GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ HAKKINDA

Çalışanlarımız uzmanlıkla eğitilmiştir, bu nedenle her müşteriye profesyonel bir hizmet vermek için gerekli olan uygun temizlik teknikleri ve kişisel koruma ekipmanı hakkında mükemmel bilgiye sahiptirler.

Ailenizin ve personelinizin ortamlarını güvende tutmaya yardımcı olmak için mevcut en iyi çevre dostu temizlik ürünlerini kullanıyoruz. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere çok çeşitli ticari, evsel ve endüstriyel temizlik hizmetlerimizi sunuyoruz. Tıbbi bir ortamda uzman temizliklerden, kiracılık süresi sonunda yapılan derinlemesine temizliklere kadar, eğitimli personelimiz ortamınızın yüksek standartlarda temizlendiğinden emin olabilir.

Hijyen Önceliğimizdir!

Isparta'da bir temizlik hizmeti sağlayıcısı olarak, temiz, güvenli, sterilize edilmiş ve dezenfekte edilmiş çalışma ortamları sağlamanın önemini anlıyoruz.
Hijyen ortağınız olması için Akademi Temizlik'e güvenebilirsiniz. Dezenfeksiyon ve sanitasyon, ilaçlama, ticari hava kanalı temizleme, ticari halı temizleme ve ticari karo ve harç temizliği dahil olmak üzere tüm ticari derin temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Kesintiyi en aza indirmek için mesai sonrası ve hafta sonları dahil olmak üzere esnek programlama süreleri sunuyoruz.

 

Düzgün temizlik için zaman ve çaba bulmanın zor olabileceğini biliyoruz, ancak endişelenmeyin, bu yüzden buradayız. Konut tipi ev temizlik paketlerimiz içinizin rahat etmesi için tasarlanmıştır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak Isparta ve ilçelerinde haftalık, iki aylık ve aylık ve ayrıca ara sıra veya bir kerelik temizlik gibi farklı temizlik programları sunuyoruz.