Konut Temizliği

Isparta'da yaşam alanınız temiz olduğunda daha mutlu ve sağlıklı olursunuz. Bununla birlikte, uygun ev temizliği için zaman ve çaba bulmak zor olabilir. Bu yüzden buradayız

 • KategoriApartman Temizliği, Home, Konut Temizliği, Office, Site Temizliği
 • HizmetKonut Temizliği
 • Websiteispartatemizlik.com.t
 • Değerlendirme

Profesyonel Temizlik Akademi Temizlik'de

Kalite sadece en iyi, en etkili kişiler tarafından üretilebilir, sürekli çalışır ve  bize güvenebilirsiniz! Hizmetlerin kalitesi hepimizin aradığı şeydir, bu nedenle mümkün olan en iyi kaliteyi verdiğimizden emin oluruz. Temizlik personelimizin büyük bir kısmı, bizim için çalışmaya başlamadan önce hassas bir şekilde denetleniyor. Müşterilerimizin refahı konusunda çok yoğunuz, bu nedenle çalışanlarımızın her birinin güvenilir ve olağanüstü şekilde hazırlıklı olmasını sağlıyoruz.

Bazı hizmet başlıklarımız;

 • Tozlu resim çerçeveleri, süs eşyaları, tavan vantilatörleri, lambalar, mobilyalar, ahşap işleri, raflar ve süpürgelikler.
 • Örümcek ağlarının ve tozun giderilmesi.
 • Herhangi bir minder altı dahil halı temizleme ve mobilya.
 • Tüm zeminleri, kuru ahşap zeminleri ve duvarları / fayans duvarları yıkamak.
 • Kül tablalarının ve çöp sepetlerinin boşaltılması ve temizlenmesi.
 • Temizlik aletleri, tezgahlar, dolaplar, masalar ve sandalyeler.
 • Buzdolabının üstünden ve dışından, mikrodalga fırınların iç ve dış kısımlarındaki toz ve kirlerin temizlenmesi.
 • Profesyonel temizlik, ovalama ve sanitasyon duşları, küvetler, lavabolar, klozetler, ters eğik çizgiler, tezgahlar, aynalar, tuvaletler ve koku giderme.

"Isparta'daki en iyi temizlik hizmeti."

20 yılı aşkın sektör tecrübemizle, mükemmelliği sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu, yüksek teknolojili temizlik ekipmanı ve en yeni çevre dostu antibakteriyel temizlik çözümlerini kullanan, tam eğitimli, güler yüzlü ve sigortalı temizlik ekiplerimiz tarafından sağlanır.

Bazı Hizmet Kategorilerimiz:

Koronavirüs salgınının ardından, temizlemeye atandığımız herhangi bir alanda en iyi temizliği sağlamak için ULV cihazı ile dezenfekte temizlik hizmetleri sunmaktan da mutluluk duyuyoruz. 

Isparta'da 5 yıldızlı bir temizlik

Isparta'da temizlik endüstrisindeki 20 yıllık deneyime sahip 5 Yıldızlı Temizlik şirketi...Akademi Temizlik Isparta ve çevresindeki alanlarda kusursuz temizlik personelinden oluşan bir ekip sağlar.

Ofis temizliği
Ne tür bir iş yapıyor olursanız olun, temiz ve düzenli bir ofis alanı şirketinize iyi bir şekilde yansır. Müşterilerle veya müşterilerle görüşürken, iyi bir ilk izlenim vermek için ofisinizin sunumu anahtardır.

Kiracılık sonu temizliği
Depozitoların iade edilebilmesini sağlamak için yüksek kaliteli kiracılık sonu temizliği sunuyoruz. Profesyonelleri işe alarak evden taşınmanın stresinden biraz kurtulun!

Halı ve döşeme temizliği
Döşemenizde veya halılarınızda hoş olmayan lekeler mi var? 5 Yıldızlı Temizlik onları yeni kadar güzel gösterecek. Profesyonel bir temizlik sağlamak için en son temizlik teknolojisini kullanıyoruz.

Ticari Temizlik
Bir dizi ticari mülk üzerinde temizlik hizmeti verebiliyoruz. Personelimiz mağazalardan restoranlara, okullara kadar her türlü işte çalışabilir. Temiz işletmeler müşterileri çeker.

Zemin bakımı
Çimleri biçmekten çit kesmeye kadar, arazinizin bozulmamış olmasını sağlayacağız. Bowling sahaları, oyun alanları ve çok daha fazlasıyla çalışıyoruz.

Diğer
Bu hizmetlere ek olarak, bir dizi başka çeşitli temizlik işlerini de gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca yeni bir ev temizlik hizmeti sunuyoruz.

Yaşam alanınız temiz olduğunda daha mutlu ve sağlıklı olursunuz. Bununla birlikte, uygun ev temizliği için zaman ve çaba bulmak zor olabilir. Bu yüzden buradayız…+90 532 133 48 80