Bahçe Temizliği ve Düzenleme

Isparta’da uzman bahçe bakımını tercih edin Yeşil alanınızı her zaman gür ve düzenli tutun Hava nasıl olursa olsun haftanın 7 günü mevcuttur Ön bahçeler için temassız hizmetler mevcuttur 180 litreye kadar ücretsiz yeşil atık paketleme ve bertaraf…

İhtiyaç duyduğunuz bahçe hizmetini seçin

Dış mekan bakımı için tek adres

Isparta‘da sunduğumuz bazı Bahçe Bakım Hizmetleri Çit,  Çalı Kesme ve Budama vb… Çok harika bahçe hizmetleri sunan bir dizi bahçıvanımız var.

Bazen bahçeler kontrolden çıkar Yeni bir eve taşınıyor olabilirsiniz, ev sahibi ya da kiracı olabilirsiniz ve bahçenizle başa çıkmak için yardıma ihtiyacınız olabilir. Bırakın bir Isparta Akademi Temizlik personeli ilgilensin, böylece arkanıza yaslanıp bahçenizin tadını çıkarabilirsiniz.

Servis Bilgileri

  • İletişim :+90 501 002 82 22
  • E-mail :info@ispartatemizlik.com.tr
Şimdi Rezervasyon Yapın

Bahçe bakım hizmetlerimiz şunları içerir:

Çim Biçme ve Çim Biçme, Çim Biçme Çit Budama, Çit Kesme ve Budama Bahçe Temizliği ve Bahçe Düzenlemesi Yol ve Veranda Temizliği (Jet Yıkama / Basınçlı Yıkama) Yeni Çim Hizmeti, Yaprak temizleme ve genel düzenleme...

Isparta Akademi Temizlik, araba yolunuz, verandanız ve bahçe yollarınız için güvenli ve profesyonel jet yıkama sağlar.

Akademi Temizlik Şirketi, arkadaş canlısı bahçıvanlardan oluşan bir ekip kurdu. Bireysel bahçe ihtiyaçlarınızı tartışmaktan her zaman mutluluk duyarız.

Ücretsiz Tahmin talebinde bulunduğunuzda, bölgenizi kapsayan yerel Bahçe Operatörünüze doğrudan bir SMS metin mesajı göndeririz. Daha sonra, yerel Bahçıvanımız sizi bir toplantı düzenlemek için arayacak, ya değerlendirip ücretsiz bir tahmin sunacak ya da memnun kalırsanız gerekli işi orada  mümkünse yapacak.  Müşterilerimizin birçoğu, müşterinin sorgularını verimli ve profesyonel bir şekilde almaktan işi derhal ve kararlaştırılana göre teslim etmeye kadar, sunabildiğimiz yüksek kaliteli, hızlı hizmet karşısında şaşırıyor. Çoğu işi aynı gün, hatta bir bahçeyi elden geçirerek veya bütün bir çimi yeniden çimlendirerek tamamlamayı hedefliyoruz. Çoğu durumda, bizimle iletişime geçmenizden sonraki saatler – ve hatta bazen dakikalar – içinde sizinle görüşebiliriz.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.