Pencere Temziliği

Isparta’da güvenilir bir pencere temizleme şirketi 

Tek seferlik veya düzenli pencere temizleme hizmeti veriyoruz Deneyimli bir ticari pencere temizleme şirketi arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Son 20 yılda, büyük ve memnun bir ticari müşteri tabanı oluşturduk. İçeride, dışarıda, pencere ve yıkama, cam silme gibi tüm pencere temizleme gereksinimlerini karşılayabiliriz.

Pencere temizliğiniz için teklife mi ihtiyacınız var?

İşletmeniz nerede bulunuyor? Akademi Temizlik, pencere temizliği sağlar:

Düzenli, yüksek kaliteli bir pencere temizleme hizmeti ile insanların işletmeniz hakkındaki görüşleri büyük ölçüde geliştirilebilir. Dahası, binanızın pencerelerinin durumu da temizliğe ve hijyene verdiğiniz önemin bir göstergesi olarak görülebilir. En son teknolojileri, teknikleri ve süreçleri kullanarak, uzman pencere temizleme ekiplerimiz Isparta’nın en zorlu binalarından bazılarında çalışır. Akademi Temizlik Şirketi olarak, size mümkün olan en iyi ve en uygun maliyetli temizliği sunmamızı sağlayan en son temizlik ekipmanı ve araçlarını kullanıyoruz. Tam eğitimli yüksekte çalışan pencere temizleyicilerimiz, her tür binaya erişmek için çeşitli çözümleri kullanır.

Bunlar şunları içerir: Beşik tabanlı erişim ekipmanı Mobil alaşım kuleler Mobil yükselen çalışma platformları

Üst düzey pencere temizliği

Birinci sınıf müşteri hizmeti almanızı sağlamak için erişim ve yıkama sistemlerimizi piyasadaki en son yeniliklerle düzenli olarak güncelliyoruz. Tüm pencere temizliği, risk değerlendirmelerinin ve gerekli yasal verilerin doğru ve güncel olmasını sağlayacak şekilde güvenli bir şekilde yürütülecektir. Tüm pencere temizleyicilerimiz güncel en iyi uygulama yöntemlerine göre eğitilmiştir ve ayrıca yüksekte çalışırken sağlık ve güvenlik konusunda sürekli eğitilmiştir. Yetkinlikleri ulusal, ticari organizasyon ve şirket seviyelerinde düzenli olarak test edilir. Bu, güvenli ve verimli bir şekilde - çevreye uygunluk da dahil olmak üzere - harika bir hizmet sunmalarını sağlar.

Servis Bilgileri

  • Temizlik Saatleri :1-3 Saat
  • Temizleyici Sayısı :02 Cleaner
  • İletişim :+90 501 002 82 22
  • E-mail :info@ispartatemizlik.com.tr
Şimdi Rezervasyon Yapın

Üst düzey temizlik hizmeti

Binalar her şekil, boyut ve tasarımda gelir. Ancak hepsinin ortak bir yönü vardır: içte ve dışta temiz tutulmaları gerekir. İkincisi, uygunsuz erişim ve yüksekte çalışma ihtiyacı dahil olmak üzere bir dizi zorluk sunar. Isparta Akademi Temizlik bu tür zorlukların üstesinden gelmekten keyif alıyoruz. Üst düzey temizlik hizmetimiz, Doğu ve Batı Isparta'da ulaşılması zor dış cephe, cephe, oluk açma ve pencere temizliğinin tüm yönleriyle ilgilenir. Tam bir risk değerlendirmesi yaptıktan sonra, özel binanızın gereksinimlerine göre uygun erişim yöntemini belirleyeceğiz. Bu, su beslemeli direk sistemleri, iple erişim, hidrolik platformlar veya bina kızakları olabilir. Tüm ticari temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi, konu üst düzey temizlik olduğunda Sağlık ve Güvenlik çok önemlidir.

Yalnızca bir telefon uzağınızda tek bir iletişim noktasıyla kişisel, duyarlı hizmet 20 yılı aşkın sektör deneyimi ve ISO onaylı Ofisleri, okulları, depoları ve endüstriyel siteleri kapsayan Ofis camı temizleme ihtiyaçlarınıza yetenekli bir çözüm için Isparta Akademi Temizilik’ten başkasına bakmayın. Bugün iletişime geçin ve birlikte pencerelerinizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz.

Genel temizlik hizmetlerimiz kapsamlı olmasına rağmen, her mülkün farklı olduğunu takdir ediyoruz. Bu nedenle, tam olarak gereksinimlerinizi dinliyor, bir anketi tamamlıyor ve ardından bunları mükemmel şekilde karşılayacak bir temizlik ve bakım hizmeti sunuyoruz. Isparta ve ilçelerinde bulunan ticari müşterilerimize bakım ve temizlik hizmetlerimizi sunuyoruz.