Banyo ve Tuvalet Temizliği

“Korkunç!” – Banyo temizliği zamanı geldiğinde aklınıza gelen ilk şeyin bu olduğundan eminiz. Tuvalette sefalet, musluklarda, fayanslarda ve aynalarda kireç tabakası ve… Ohh! Bu küf – ondan kurtulamaz! Temizlikte en az 2-3 saat geçti, uzun çalışma haftasından sonra dinlenemiyordunuz ve nihayet sonuç tatmin edici değil. Sevgili bayanlar ve baylar, şimdi size yarılarınızın anlamasına gerek olmadığı konusunda bir fikir vereceğiz 😉. Telefonumuzu +90 532 133 48 80 arayın…Mükemmel temizlenmiş banyonun keyfini çıkarın!  

Ticari temizliğiniz için teklife mi ihtiyacınız var?

Tuvaletleriniz  müşterileriniz ve diğer ziyaretçilerin yanı sıra çalışanlarınız tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle, iyi bir izlenim bırakmak için yüksek düzeyde temizlik sağlamak çok önemlidir.

Tamamlayıcı uzman temizlik hizmetleri yelpazesi

Tesislerinizi hijyenik tutmanın yanı sıra, sıvı sabun, tuvalet ruloları ve kağıt havlulardan çöp poşetlerine, çeşitli dağıtıcılar ve oda spreylerine kadar çok çeşitli tuvalet sarf malzemelerini de tedarik edebiliriz. Bu, gerekirse sıhhi ve atık malzemelerin imhasına kadar uzanır.

Daha sağlıklı bir iş gücü daha mutlu ve daha üretkendir.

Ticari ve kamusal alanlarda tuvaletleri kullanırken herkes rahatlık bekler. Bu tesisler doğru ürünlerle donatıldığında, hoş bir deneyim sağlarlar – bu da kullanıcıların iyi hijyeni korumasını kolaylaştırır.

Isparta’da resmi kurum, hastane, STK, sosyal tesisler, spor salonları ve  hamamlar gibi yerler çalışma ortamlarında tuvalet  genellikle yoğun bir şekilde kullanılır ve yerinde günlük temizlik programına ihtiyaç duyar. Isparta Akademi Temizlik Şirketi, yüzeydeki kiri ve kiri çıkarmak için banyoları, lavaboları, tuvaletleri, pisuarları, duşları ve zeminleri temizler, alanları temiz tutar ve hoş olmayan kokuları en aza indirir. Tuvalet tesislerini temizlemenin yanı sıra, kullanıcıların kısa sürede yakalanmamasını sağlamak için tuvalet sarf malzemelerini tedarik eder ve yeniden stoklarlar ve kadınlara yönelik hijyen atıklarının bertarafı gibi tuvalet hizmetleri sağlar. Temizlik hizmetlerinin sunumunda tutarlılığı sağlamak ve sözleşme beklentileri doğrultusunda hedeflere ulaşmak için Bölge Müdürleri tarafından düzenli olarak kalite denetimleri yapılmaktadır.

Derinlemesine Banyo ve Tuvalet Temizliği Sağlıyoruz

Binanızın tamamında insanların sağlığını ve güvenliğini koruma göreviniz var. Bazı bölgelerde, diğerlerinden daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Isparta Akademi Temizlik Şirketi, tuvalet derinlemesine temizlik hizmetlerimiz küf ve derin lekeleri çıkararak size daha güvenli, daha hijyenik imkanlar sağlar.

Servis Bilgileri

  • Temizlik Saatleri :1-3 Saat
  • Temizleyici Sayısı :02 Cleaner
  • İletişim :+90 501 002 82 22
  • E-mail :info@ispartatemizlik.com.tr
Şimdi Rezervasyon Yapın

Uzmanlarımızdan sektör bilgileri

İnsanlar kullandıkları tuvalet tesisleri için yüksek standartlar belirler. Birçoğu, yanlış izlenim yaratan bir tuvalete dönmeyi iki kez düşünür. Yoğun tuvalet alanlarını bu kadar yüksek standartlarda tutmanın tam zamanlı bir iş gibi görünebileceğini biliyoruz, ancak bunu yapmak, bunları kullanan kişilerin güvenliği için çok önemlidir. Tuvaletiniz temiz görünse de, beklenen hijyen düzeylerine ulaşmak, günlük temizlik personelinizin sorumluluğu dışında olabilecek özel ekipman ve beceri gerektirebilir.Isparta Akademi Temizlik'te, tuvalet  temizlik hizmetlerimiz tüm küf ve lekeleri giderecek ve insanların, onların güvenliğini ve rahatlığını ön planda tuttuğunuzdan emin olmanıza yardımcı olacaktır.

Isparta’da Derin tuvalet temizleme hizmetlerimiz drenajı iyileştirir, sorunların tespit edilmesine yardımcı olur ve tesislerinizin ömrünü uzatır.

Banyo derinlemesine temizlik hizmetimiz, her tuvalet yüzeyini sterilize ederek mikrop ve enfeksiyon riskini azaltır.

Profesyonel tuvalet  temizlik ekibimiz, hizmetlerini kuruluşunuzun ihtiyaçlarına nasıl sunacaklarını şekillendirecektir.

Isparta Akademi temizlik hizmetimiz sizleri, insanların kullanmaktan ve geri gelmekten mutluluk duyacakları tuvaletlerle baş başa bırakacaktır.

Neden Isparta Akademi Temizliği seçmelisiniz?

Yalnızca bir telefon uzağınızda tek bir iletişim noktasıyla kişisel, duyarlı hizmet 20 yılı aşkın sektör deneyimi ve ISO onaylı Tamamlayıcı uzman temizlik hizmetleri yelpazesi Olağanüstü bir hizmet sunan seçkin insanlar