Isparta’da yeni nesil temizlik hizmetleri

Ev temizliği – müstakil, yarı müstakil, teraslı, daire, stüdyo, bungalovlar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm şekil ve büyüklükteki evler için ev temizliği yapıyoruz. Bahar temizliğinden derin temizliğe kadar her şey. Isparta’daki Ev temizlik hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçin.

Daire temizliği – Temizlikçilerimiz Isparta’nın her yerindeki apartman bloklarının, sitelerin ve korunaklı konutların (hem özel hem de kamusal) temizliğine bakar. Ayrıca ev sahipleri ve mülk sahipleri için uzun vadeli temizlik sözleşmeleri için indirimli fiyatlar sunuyoruz. Daha fazla bilgi almak ve randevu almak için bugün bizimle iletişime geçin.

Ortak alan – Apartman daireleri, hastaneler, ofisler ve ortak konut alanlarındaki ortak alanların temizliği, işletmelerin, evlerin ve genel mülklerin profesyonelce sunulması ve aynı zamanda sağlık ve güvenlik gereksinimlerinin karşılanması için hayati önem taşır. Bu, uğraştığımız en popüler temizlik türüdür. Sektör lideri bir temizlik şirketi olarak esnek temizleyicilerimiz, zaman zaman bireysel ihtiyaçlara uyacak şekilde kiracılar ve işçiler etrafında çalışabilir. Bazı işlerimiz 24 saat temizlik gerektirir ve temizlikçilerimiz ihtiyacınız olan bir şeyse sürekli rotasyon esasına göre çalışabilir. Ekiplerimiz gerektiğinde tüm ürün ve ekipmanları getirebilir.

Fırın temizliği – Düzenli olarak restoranlar ve yemek üniteleri için daha büyük fırın temizleme işlerine kadar kişisel ev fırını temizliğini tek seferlik kişisel olarak kapsıyoruz. Bu, kimsenin yapmayı sevmediği bir iştir, ancak profesyonel ve deneyimli temizlikçilerimizin her zaman uğraştığı bir iştir. Fırın temizliğinizi istiyorsanız iletişime geçin.

İnşaat Temizliği – Profesyonel inşaat işlerinin tamamlanmasının ardından temizlik ile ilgileniyoruz. Ayrıca yeni binalar, evler ve daireler için ışıldayan bir temizlik uyguluyoruz, böylece evler showroom standart kalitesinde sunuluyor. Bu işleri, büyük ölçekli ev inşaatçılarının yanı sıra daha küçük inşaat şirketleri için ve ayrıca yenileme çalışmalarının bireyler tarafından tamamlanmasından sonra taşıyor. İnşaatçılar temizliği ilginizi çekiyorsa, bize bir mesaj bırakın.

” Aimply dummy text of the printing and ustryorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since ”

Jessica Mcdade

Pencere temizliği – Eski moda cam temizleyicilerin haftada bir kez kovalar ve eski paçavralarla geldiği günler geride kaldı, ancak pencerelerin hala temizlenmesi gerekiyor! Temizlikçilerimiz, profesyonel ekipmanlarla büyük ofis ve bina temizliklerinin yanı sıra ev pencerelerinin profesyonel temizliğini de üstlenir – yine sektör lideri profesyonel bir temizlik hizmetleri şirketi olarak bunları bireysel müşteriler için tek seferlik işler olarak veya daha düzenli olarak gerçekleştirebiliriz .

Neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak bugün daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin ve bugün ücretsiz bir fiyat teklifi alın.

Okullar ve kreş temizlikleri – Deneyimli temizlik ekibimiz, eğitim tesislerinin her zaman temiz ve hijyenik tutulması için günlük temizlik veya dönem sonunda derinlemesine temizlik ile ilgilenir. Hepimiz böceklerin ve yemi griplerin öğrenciler, öğretmenler ve öğrenciler arasında ne kadar çabuk geçebileceğini biliyoruz, bu nedenle yüksek kaliteli temizlik standartlarından asla taviz verilmemeli ve her zaman korunmalıdır. Temiz tesislerin hastalık günlerini azalttığı ve öğretmen üretkenliğini artırdığı da kanıtlanmıştır. Bu temizlikleri genellikle resmi tatillerde ve yarı dönemler ve yazlar boyunca yapıyoruz.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.