Ev Temizliği

Isparta’da Profesyonel Ev Temizleyicileri Ev temizlik hizmetlerimiz, oturma odasını süpürmek ve temizlemek, fırınları, mikro dalgaları, buzdolaplarını ve mutfak zeminlerini silmek, tuvaletleri ve banyoları yıkamak ve dezenfekte etmek, ayrıca pencerelerin tozunu almak, silmek ve kurutmak gibi çeşitli etkinlikleri içerir. ve daha fazlası. Yani evinizi tamamen dönüşene kadar baştan aşağı temizliyoruz. Eğitimli profesyonel ev temizleyicilerinden oluşan ekibimiz her türlü işin üstesinden gelebilir ve yollarına çıkan her şeyin üstesinden gelerek evinizde hızla hareket eder. Fiyatlarımız bütçenize uyacak şekilde özenle seçilmiştir, hızlı, verimli ve uygun fiyatlı olmaktan gurur duyuyoruz. Evinizi temizlemek istiyorsanız, meydan okumaya hazırız, bugün bizi +90 532 133 48 80 numaralı telefondan arayın veya ücretsiz fiyat teklifinizi çevrimiçi olarak alın. Ayrıca, Isparta’daki en uygun fiyatlı Kiracılık Sonu Temizliği için Hızlı Temizlik Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ev temizliği basit bir normal görev gibi görünebilir, çoğu ev sahibinin bir hafta sonu yapabileceği bir görevdir. Bununla birlikte, arada bir, tüm köşe ve çatlakların olduğu ve temizlendiği evin derinlemesine temizlenmesine ihtiyaç vardır. Bunu yapmak için bir kontrol listesine ihtiyacınız olacak. Hızlı Temizlik Hizmetleri, Londra’nın lider ev temizlik şirketi olarak size yol gösterecek basit ama etkili bir kontrol listesi hazırladı.

Sağladığımız Kalite

Deneyimli Çalışanlar

Isparta’da Temizlik Hizmetinde kalite kontrol konusunda çok yönlü bir yaklaşıma sahibiz – nasıl ve kimi işe aldığımızdan müşterilerden düzenli geri bildirim toplamaya ve bunlara göre hareket etmeye kadar. İşte attığımız bazı özel adımlar: Sürekli olarak yüksek kaliteli bir temizlik sağlamak için kanıtlanmış yöntemimizi izleyerek tüm temizleyicilerimizi evinizi temizlemeleri için eğitiyoruz. Yeni bir çalışanın iyi temizlik yapabileceğini asla varsaymayız. Yeni işe alınan çalışanlarımız, sertifikalı eğitmenlerimizden biriyle yakın çalışarak temizlik tekniklerimizi inceliyor ve farklı senaryolarda uyguluyoruz. Ev kontrolleri yapıyoruz. Yönetim ekibimizin üyeleri, bir ev temizlendikten sonra rastgele ev incelemeleri yapar, böylece her temizleyicinin işi periyodik olarak kontrol edilir. Gerekirse geri bildirimde bulunacağız veya ek eğitim önereceğiz. Müşterilerimizin bize nasıl gittiğimizi söylemesini kolaylaştırıyoruz. Yorumları teşvik ediyoruz ve bize ulaşmak için üç yol sunuyoruz: kısa mesaj, telefon görüşmesi ve e-posta. Ayrıca her temizlikte bir kalite puan çizelgesi veya yorum kartı bırakırız. Tüm geri bildirimler, onları temizleyicilerimizle doğrudan paylaşan Operasyon Yöneticimiz tarafından incelenir – hem iltifatlar hem de iyileştirme fırsatları. Çalışanlara özenli ve yapıcı bir şekilde geri bildirimde bulunmanın müşteriler değil bizim işimiz olduğuna inanıyoruz. Aldığımız şikayetler üzerine harekete geçiyoruz. Aldığımız herhangi bir şikayet, temizleyicilerimizi yeniden eğitmek veya yeniden eğitim başarısız olursa onları işimizden çıkarmak için attığımız adımlara rehberlik edecektir. Tutarlı, yüksek kaliteli bir ev temizliği sağlama amacımız, düzenli müşterilerimizi elde tutma hedefimizin merkezinde yer almaktadır. Isparta Akademi Temizlik Şirketi, hizmetinde, müşterilerimizin beklentilerini karşıladığımızdan ve aştığımızdan emin olmak için gerekli adımları uygular. – en iyi kişileri işe almak, onları uzmanlıkla eğitmek ve müşteri geri bildirimlerini toplamak ve bunlara göre hareket etmek. Kiraladığınız herhangi bir temizlik hizmetinin aynı şeyi sağlaması gerektiğine inanıyoruz.

Her ev için yüksek kalibreli temizlik

–Ev temizliğinde cam ve çerçevelerin silinmesi
-Duvarların silinmesi
-Duvardan duvara halıların yerinde yıkanması
-Ev halılarınızın firmamız tarafından alınıp yıkanması
-Koltukların yıkanması
-Banyo ve WC’lerin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi
-Mutfak dolapların silinmesi
-Islak zeminlerin temizlenmesi
ev temizlik işleri; ev temizliği, ev temizlik şirketi, daire temizliği, konut temizliği, 

Isparta'da yaptığımız diğer temizlik kategorilerimizden bazıları....

Bahar Temizliği

Akademi Temizlik Şirketi Bahar Temizliği
Profesyonel temizleme hizmetimiz evinizi parlatacak!

Temiz ve düzenli bir ev hissini hiçbir şey yenemez, ancak zamanı bulmak zor olabilir. Ancak temizlik elinizin altında! Akademi Temizlik olarak, parlaklığı evinize nasıl geri getireceğimizi biliyoruz! Yüksek kaliteli ve kapsamlı 'bahar' temizlik hizmetimiz yılın her zamanında mevcuttur!

Isparta'nın en iyi profesyonel bahar temizliği hizmetini rezerve etmek için bugün bizimle iletişime geçin!

Halılar ve döşemeler Dış pencereler Zemin cilalama ve cilalama Sahip olabileceğiniz özel gereksinimler hakkında bizimle konuşun.

Isparta’da işletmelere ve ofislere tesislerinde düzenli bir bahar temizliği sunabiliriz, bu nedenle ofisinize kapsamlı bir yıllık bahar temizliği vermek istiyorsanız, ofis bahar temizliği gereksinimlerinizi görüşmek için bizimle iletişime geçin. Düzenli derinlemesine temizlik, tam bina temizliği, halı temizleme, pencereler ve daha fazlası hakkında bizimle konuşun.

Isparta genelinde yerel ve ticari bahar temizliği sağlayabiliriz. Daha fazla bilgi için lütfen kapsadığımız alanları kontrol edin. Çevrimiçi olarak mükemmel bağımsız incelemelerimize göz atın ve harika bir fiyata evinizi pırıl pırıl pırıl pırıl bırakmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında bizimle konuşun!